Bursa’nın En İyi Diş Klinikleri

Diş Teli Çeşitleri ve Açıklamaları
Diş Teli Çeşitleri
19 Ekim 2018
İmplant Nedir? Bursa’da İmplant Yapan Klinikler?
3 Aralık 2018

Ağız ve diş sağlığı sektöründe 20. yılını dolduran firmamız bugün Bursa’nın en iyi diş klinikleri arasında!

Ağız ve diş sağlığı alanında çözüm odaklı bir kurum olmayı hedefleyen Koru Diş, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutan, hastaları misafir olarak gören ve hijyenden asla ödün vermeyen bir kurum olarak başladığı bu yolda vizyon değerlerini koruyarak Bursa’nın en iyi diş hekimleri ve klinikleri denildiğinde ilk akla gelen klinikler arasında yer aldığını bilmenizi isteriz.

Koru Diş Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

  • Ortodonti

Bursa’nın en iyi ortodontisti listesinde yer alan Doç. Dr. Ahmet Yalçın Güngör ile kliniğimizde ortodonti tedavileri uygulanmaktadır.

  • İmplant

Eksik diş şikayeti ile kliniğimize gelen değerli misafirlerimizin, daha güvenli ve sağlıklı olan implant uygulaması ile eksik diş şikayetlerini çözüme kavuşturmaktayız.

  • Diş Cerrahi

Ağız, diş ve çene cerrahisi alanında Bursa’nın en iyi diş cerrahileri ile siz değerli hastalarımıza tedavi yöntemleri sunduğumuzu biliyor muydunuz? Bursa diş cerrahisi tedavisi için iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.

  • Kanal Tedavisi

Diş çürümesi veya travma gibi sebeplerden dolayı diş sinirinin iyileşmeyecek kadar zarar görmesi sonucunda kanal tedavisi uygulanması gerekebilir. Kliniğimizde kanal tedavisi uygulanmaktadır ve herhangi bir diş şikayetinizde asla sağlığınızı ertelememeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

  • Çocuk Diş Hekimliği

Koru Diş Bursa pedodonti bölümü ( Çocuk Dişleri ) 0-14 yaş aralığındaki çocukların diş şikayetleri, kontrolleri ve tedavileri hizmetini içermektedir ve kliniğimizde Bursa’nın en iyi çocuk diş hekimlikleri listesinde yer alan hekimlerimiz ile değerli çocuklarımızın diş tedavilerini gerçekleştirmekteyiz.

  • Estetik Diş Hekimliği

Diş hekimliğinin birden fazla branşı bir araya gelerek estetik diş tedavilerini uygulamaktadır. Koru Diş Kliniği Bursa estetik diş hekimliği alanında beyazlatma ve diğer estetik uygulamalar kliniğimiz tarafından yapılmaktadır.

  • Periodontoloji

Diş eti ve dişleri destekleyen doku iltihap şikayetlerinin tedavilerini kapsayan periodontoloji bölümü, diş kayıplarının önüne geçilmesi için erken teşhis konulması ve tedaviye bir an önce başlanması gerekir. Diş eti ve dişleri destekleyen doku iltihabı şikayetleri için “Dişinizi Şansa Bırakmayın” diyoruz ve bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu alabileceğinizi de belirtmek isteriz.

  • Protez Kron Köprü

Metal destekli kuron ve köprü protezleri, ağız içindeki görülen kısımları restore etme amacıyla uygulanır. Çeşitli metaryeller ile yapılan protezler ağırlıklı olarak dolgu yapılamayacak kadar kayıp yaşandığında başvurulur. Köprü protezleri kaybedilen dişin yerini alır, fonksiyonları gerçekleştirir, estetik görünüşde kayıpları giderir ve fonasyon gibi faktörlerin devamlılığını sağlar.

Bursa’nın en iyi diş klinikleri listesinde yer alan Koru Diş Kliniği randevu için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir