Bursa Estetik Diş Hekimliği

Diş Sağlığına Faydalı Besinler
Dişlere Faydalı Besinler
31 Ağustos 2018
Diş Bakımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
Diş Bakımı Konusunda Doğru Bilinen Yanlışlar
12 Eylül 2018
Bursa Estetik Diş Hekimliği

Bursa Estetik Diş Hekimliği

Daha Estetik ve Beyaz Dişlere Nasıl Sahip Olunur?

Günümüzde popülerliği git gide artan estetik operasyonları, son zamanlarda hızla yayılmaya başlamış durumda. Kusurları örtmek, özgüven eksikliğini gidermek veya sağlık açısından yapılan birçok estetik operasyonuna rastlayabilmek mümkün ancak bizler bu yazımızda sizlere hizmet olarak sunduğumuz Bursa estetik diş hekimliği kategorisindeki hizmetlerimizden kısaca bahsetmek istiyoruz;

Diş Beyazlatma

Diş, bireylerin profilidir. Gülerken, konuşurken, yemek yerken veya içecek tüketirken sindirimin ve işlevin başladığı ilk bölge dişlerdir. Sert ve güçlü bir yapıya sahip olan dişlerimizin sağlıklı ve uzun ömürlü kalabilmesi için düzenli olarak bakım gerçekleştirmemiz gerektiğini hepimiz biliyoruz ancak bembeyaz ışıldayan dişlere sahip olmak ve lekelerden arınmak için Koru Diş Kliniği Bursa diş beyazlatma alanında da hizmet verdiğini bilmenizi isteriz.

Koru Diş Kliniği Bursa Diş Beyazlatma

Koru Diş Kliniği Bursa Diş Beyazlatma

Bonding Yöntemi

Dişler üzerinde geçmeyen lekelerden ve dişinizin şeklinden memnun olmadığınız gibi bu sebepler sizleri mutsuz yetebilecek sebeplerdir. Ancak “Bonding Yöntemi” sayesinde yaklaşık 1 saatlik bir operasyon sonucunda ışıltılı ve etkileyici bir gülümsemeye sahip olmanın çok kolay olduğunu biliyor muydunuz?

Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçerek “Bonding Yöntemi” hakkında daha detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Porselen Lamine

Porselen Lamine olarak adlandırılan uygulama, fiziksel yapıları porselenler sayesinde çok güçlüdür. Porselen Lamine, diş üzerinde neredeyse %0 denilecek kadar veya hiç preparasyon gerektirmeden uygulanan bir yöntemdir.

Porselen Lamine, ışık geçirme özelliği sayesinde doğal dişlere oldukça yakın bir yapıya sahip, doğal görünüm elde etmek oldukça kolay. Lamine yöntemini birbirinden ayrık olan dişlere sahip kişiler, dişlerinde renk sorunu olan kişiler, aşınmış ve kırık diş restarasyonu talep eden kişiler veya dişinden memnun olmayan kişiler Porselen Lamine için diş kliniğimize başvurabilir.

Bursa - Porselen Lamine

Koru Diş Kliniği Bursa – Porselen Lamine

Daha detaylı bilgi ve randevu için aşağıdaki bilgiler aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir