Bursa Diş Cerrahi ve Çocuk Diş Hekimliği

Bursa Ortodonti Tedavisi Uzmanı
Ortodonti Tedavisi Nedir? Fiyatları Ne Kadar?
7 Ağustos 2018
Diş Sağlığına Faydalı Besinler
Dişlere Faydalı Besinler
31 Ağustos 2018

Bursa Diş Cerrahi ve Çocuk Diş Hekimliği

Bursa diş cerrahi ve diş çekimi

Bursa diş cerrahi ve diş çekimi

Bursa’da Diş Çekimi ve Yirmilik Diş Çekim Fiyatları

Büyük ve gelişmiş şehirler arasında yer alan Bursa ilimizde diş şikayetlerinizi giderebileceğiniz ve samimi bir hizmet alabileceğiniz Koru Diş Kliniğimiz’de Ortodonti, implant, diş cerrahi, kanal tedavisi, dijital panoramik, çocuk diş hekimliği, estetik diş hekimliği, periodontoloji, diş beyazlatma, estetik kompozit dolgu ve protez kron köprü bölümlerimiz ile siz değerli hastalarımıza uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

20 Yılı aşkın bilgi tecrübemiz, 3200 mutlu hastamız ve 4000 başarılı tedavi işlemlerimiz ile her gün Koru Diş Kliniği’ne daha fazla değer katıyoruz.

Bursa diş doktoru veya hekimi denildiğinde akla ilk gelen kliniklerden olmanın gururunu yaşarken siz değerli hastalarımıza oldukça hassas ve doğru tedavi çözümleri ile yaklaşarak sağlığınızı ve gülüşünüze değer katmaya devam ediyoruz.

Diş Çekimi

Doğduğumuz andan itibaren dişler oluşumuna başlar. Fakat birçok sebepten dolayı çürümeye ya da sallanmaya başlar. Böyle durumlarda yapılması gereken hemen bir doktora danışılmasıdır. Çünkü bir dişi olması gerekenden önce kaybetmek ağız sağlığınızı bozacaktır ve aynı zamanda ileriki dönemlerde de pişmanlık duyacağınız bir durum haline gelebilir. Öncelikle 5-10 yaş arası olan dişlerin kendini esas dişlere bırakma döneminde kesinlikle doktor yardımı ile dişler çekilmelidir. Çok kritik bir dönem olduğu için yeni çıkacak dişlere zarar verilebilir. Ve eğer sallanan dişin yerine yeni bir diş gelmiyor ise çocuk için yemek yeme konusunda çok sıkıntı olabilir. Koru Diş Kliniği Bursa diş hekimi ekibi bu konuda hassas oldukça hassas yaklaşım sağlayan bir ekipten oluşmaktadır ve diş çekimlerinde çok hassas ve travma oluşturmayacak şekilde tedavi süreçlerini uygulamaktadırlar.

Koru Diş Kliniği Bursa Çocuk Diş Hekimliği

Koru Diş Kliniği Bursa Çocuk Diş Hekimliği

Yirmilik Diş Çekimi

Diş çekimleri sadece çocuk yaşlarda gerçekleşmiyor. Diş çekimi işlemi her yaşta gerçekleşebilecek bir olaydır. Tabii ki dişlerinize doğru bakımları yaparak yetişkinlik çağında dişsiz kalmadı iseniz. 🙂

Yirmi yaş dişleri her bireyde bulunan dişlerdir ve çoğu zaman gerektiği zamanda ve gerektiği şekilde çıkmamaktadır. O yüzden ağrılara neden olduğu bilinmektedir. Siz de ilk ağrı hissettiğinizde diş doktoruna danışmalısınız. Yirmi yaş dişleri gerektiği zaman ameliyatla gerektiği zaman ise diş çekimi şeklinde yapılmaktadır. Ayrıca bazen dişlerde genetik olarak çürükler bulunduğu zaman da diş çekimleri gerekebiliyor. O yüzden herhangi bir çürümede erken müdahale yapılmaz ise dişler tamamen çekilmek zorunda kalıyor. Aslında yapılması gereken şey dişin temizliğini tamamıyla yapıp doğru zamanlarda  kontrole gitmektir. Aksatmak, ertelemek veya bakımlarınızı unutmanız ileriki dönemlerde büyük problemler doğurabilecektir, bunu unutmamalı ve bunun bilinciyle dişlerinize olan hassasiyeti göstermenizi öneriyoruz. 🙂

Koru Diş Bursa Diş cerrahi bölümümüz hakkında daha detaylı ve fiyat için randevu alarak muayene alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir